Heeft u iets te vieren of wilt u iets voor uw bedrijf organiseren? Beachclub The Bing ligt op een van de mooiste stranden van Nederland en is zeer geschikt voor het geven van een feestavond, strandfeest, bedrijfsborrel, bedrijfsuitje, teambuilding, workshop, receptie of als locatie om te vergaderen en voor uw evenement.
Wij zijn 12 maanden per jaar geopend en dus ook geschikt voor kerstborrels, kerstfeesten, nieuwjaarborrels of nieuwjaarrecepties. Informeer naar de mogelijkheden!
Uw activiteit, feest of zakelijke bijeenkomst kan zowel binnen in het paviljoen plaatsvinden als buiten op het terras of op het strand direct voor het paviljoen. Een combinatie is ook mogelijk. Afhankelijk van het aantal gasten en doel van uw activiteit, feest of bijeenkomst kunnen verschillende en gezellige ruimtes gemaakt worden met diverse opstellingen. Voor feesten kan ook de buitenbar betrokken worden. Binnen kan het podium ingezet worden voor eventuele presentaties, workshops en speaches. Tijdens feestavonden kunnen bandjes en dj’s op het podium inpluggen op de bestaande professionele geluidsapparatuur. Verder beschikt The Bing over contacten voor spectaculaire (theater)acts of afsluitingen met geweldig vuurwerk.
Tevens bestaat de mogelijkheid om uw bedrijfsfeest of sport & spel arrangement te laten filmen voor een blijvende herinnering aan de gebeurtenis van de dag/avond en net dat stukje extra exclusiviteit biedt. Prijsindicatie: € 550 inclusief BTW voor 4 uur inclusief montage en presentatie film tijdens de avond.
Voor een feestavond zijn er verschillende mogelijkheden:
Voor een overzicht van alle faciliteiten en capaciteit, klik hier.
Feestavond ‘Enjoy’
Een gezellig strandfeest van 4 uur inclusief drankjes en hapjes: € 28,40 per persoon.
Inbegrepen:
- onbeperkt koffie, cappuccino, thee, fris, tapbier Brand pilsener, Amstel malt, huiswijn.
- 4 hapjes per persoon, presentatie op grote schalen: keuze uit bittergarnituur of antipasti zoals bruschetta’s.
- Klik hier voor overige opties
Feestavond ‘Enjoy & Tasty’
Een gezellig strandfeest van 4 uur inclusief drankjes, bbq en hapjes: € 55,90 per persoon.
Inbegrepen:
- onbeperkt koffie, cappuccino, thee, fris, tapbier Brand pilsener, Amstel malt, huiswijn.
- 4 hapjes per persoon, presentatie op grote schalen: keuze uit bittergarnituur of antipasti zoals bruschetta’s.
- BBQ:
Tonijnsalade
Aardappelsalade
Gemengde salade Gegrilde lamskoteletjes
Gemarineerde biefstukspiesjes
Saté
Zalm
Garnalenspiesjes Brood, aioli, tapenade
Tomaten/ basilicumsalsa
Diverse sausen
Aardappelgarnituur
- Klik hier voor overige opties
Feestavond ‘Enjoy, Tasty & Fire’
Een gezellig strandfeest van 4 uur inclusief ontvangst met prosecco, drankjes, bbq, spectaculair ijsbuffet en luxe hapjes: € 79,90 per persoon.
Inbegrepen:
- Ontvangst met prosecco
- onbeperkt koffie, cappuccino, thee, fris, tapbier Brand pilsener, Amstel malt, huiswijn.
- 4 hapjes per persoon, presentatie op grote schalen: keuze uit bittergarnituur of antipasti zoals bruschetta’s.
- 4 luxe fingerfood hapjes, bijvoorbeeld
Yakitori stokjes, pangsit hapjes, hartige fingerfood geitenkaas, zalm, gemarineerde biefstuk met sesam, fruit smoothies en fruithapjes zoals peer met gorgonzola, aardbei met chocolade
- BBQ:
Tonijnsalade
Aardappelsalade
Gemengde salade Gegrilde lamskoteletjes
Gemarineerde biefstukspiesjes
Saté
Zalm
Garnalenspiesjes Brood, aioli, tapenade
Tomaten/ basilicumsalsa
Diverse sausen
Aardappelgarnituur
- Luxe en spectaculair ijsbuffet (champagne of Italiaans) met vuurwerk
- Nootjes en banketbakkerszoutjes op tafels: € 1,75 per persoon
- Fingerfood hapjes: € 1,25 per hapje per persoon
- Uitbreiding dranken naar verse jus d’orange, Heineken ICE COLD, Wiekse Witte (rose), port, sherry, Bacardi (lemon), Amaretto, Baileys, Passoa, Safari en Malibu: meerkosten € 6 per persoon
Yakitori stokjes, pangsit hapjes, hartige fingerfood geitenkaas, zalm, gemarineerde biefstuk met sesam, fruit smoothies en fruithapjes zoals peer met gorgonzola, aardbei met chocolade
- Los dessert na bbq: € 6,50 per persoon
- Ijstaartenbuffet met klein vuurwerk na bbq: € 6,00 per persoon
- Spectaculair ijsbuffet (champagne of Italiaans) na bbq: € 14,50 per persoon
- Prosecco toost/ontvangst: € 4,50 per persoon
- Prosecco toost/ ontvangst Extra Dry of Rose: € 6 per persoon
- Champagne toost/ ontvangst: € 9 per persoon
- Welkomstcocktail: € 8,00 per persoon
- Italiaans schepijs tijdens feestavond: € 3 per persoon
- Proseccobar: u kunt bij ons een aantal flessen van te voren inkopen die wij vervolgens presenteren en uitschenken in een aparte proseccobar.
- Prosecco Conte Collalto Frizzante, prijs per fles: € 22,50 Prosecco
- Conte Collalto Spumante extra dry DOC 2009, prijs per fles: € 36,50
- Prosecco Conte Collalto Spumante Brut rosato, prijs per fles: € 36,50
- Cocktails inkopen t.b.v. cocktailbar: € 8,00 per cocktail
- DJ inclusief geluid en licht: € 600
- Tevens bandje/ live music mogelijk, The Bing heeft inmiddels een aardig netwerk opgebouwd. Prijzen afhankelijk van band
- Uitloop in tijd altijd mogelijk
Receptie The Bing
Receptie 2 uur, minimaal 40 personen: € 17,40 per persoon
Receptie 4 uur, minimaal 40 personen: € 28,40 per persoon
Bestaande uit:
- onbeperkt fris, tapbier Brand pilsener, Amstel malt, huiswijn
- 4 hapjes per persoon, presentatie op grote schalen: keuze uit bittergarnituur of antipasti zoals bruschetta’s.
Optioneel bij uw receptie
- Nootjes en banketbakkerszoutjes op tafels: € 1,75 per persoon
- Petit fours en bonbons: € 3 per persoon
- Gesorteerd gebak: € 3,50
- Fingerfood hapjes: € 1,25 per hapje per persoon
- Uitbreiding dranken naar verse jus d’orange, Heineken ICE COLD, Wiekse Witte (rose), port, sherry, Bacardi (lemon), Amaretto, Baileys, Passoa, Safari en Malibu: meerkosten € 3 / € 6 per persoon (receptie 2 uur / 4 uur)
- Italiaanse koffie of theeronde € 2,40 per persoon
- Prosecco toost/ontvangst: € 4,50 per persoon
- Prosecco toost/ ontvangst Extra Dry of Rose: € 6 per persoon
- Champagne toost/ ontvangst: € 9 per persoon
- Welkomstcocktail: € 7,50 per persoon
- Uitloop in tijd altijd mogelijk
Yakitori stokjes, pangsit hapjes, hartige fingerfood geitenkaas, zalm, gemarineerde biefstuk met sesam, fruit smoothies en fruithapjes zoals peer met gorgonzola, aardbei met chocolade
Bedrijfsuitje
Het strand is een ideale locatie voor een bedrijfsuitje, personeelsuitje of groepsuitje. Het strand geeft een ontspannen sfeer, zand tussen je tenen en de wind door je haren, kort gezegd gewoon genieten. Bij The Bing zijn er vele mogelijkheden, van (sportieve) activiteit, feestavond met bbq of te combineren tot een complete dag.
Workshop
Beachclub The Bing is een uitstekende locatie voor het geven van workshops voor groepen om de samenhang, samenwerking, creativiteit en plezier te bevorderen. Door de directe ligging aan strand, zee en duinen is een binnenactiviteit/ overleg eenvoudig te combineren met een buitenactiviteit of workshop.
Voor sportieve activiteiten werkt The Bing samen met een aantal activiteitenbureau’s die onder meer het volgende kunnen aanbieden:
- kaart & kompas
- gps-tocht
- beachvolleybal
- beachvoetbal
- brandingraften
- golfsurfen
- stand up paddling
- segway
- mountainbiken
- brandingkayakken
- ultimate frisbee / boomerang
- zeskamp
- teambuilding
- etc.
Leuk is om uw activiteit/ workshop te combineren met een Feestavond/ strandfeest en bbq of een van onze andere arrangementen. Voor meer info, neem gerust contact op.
Naast deze sportieve workshops, biedt The Bing ook andere workshops aan, voor meer info klik hier.
Evenement
Beachclub The Bing heeft de faciliteiten voor zowel grote als kleine evenementen. Naast een de mogelijkheden binnen en op het vaste terras beschikt Beachclub The Bing over een groot strandterras van 900 m2. Het strandgedeelte kan bij het evenement betrokken worden en indien gewenst door middel van een tent (deels) overkapt en al dan niet verwamd worden.
Naast het aanbieden van onze faciliteiten bieden wij in samenwerking met een impresariaat comedians/cabaretiers aan. Zij zijn in te zetten als presentator, discussieleider, moderator en mediator of als die toffe gast waarvan niemand precies weet wat hij doet maar dat het wel goed is dat hij er is. Er wordt gewerkt vanuit de inhoud en heeft een absoluut pluspunt: er gaat dan ook altijd een gedegen voorbereiding aan vooraf. Een aantal comedians heeft inmiddels ruime ervaring in het bedrijfsleven. De stand-up comedy achtergrond zorgt ervoor dat er veel interactie is met het publiek. Een comedian als gastspreker of als discussieleider. De comedian kan bovendien heel goed doen alsof hij/zij precies weet waar hij/zij het over heeft. Door de ontspannen en ontwapenende manier van presenteren ontstaat er een bijzondere en lichte sfeer waarbij de diepgang niet verloren gaat.
Een andere mogelijkheid is om tijdens uw evenement stand-up comedy ‘op maat’ te boeken met humor en grappen over uw bedrijf. Of wat te denken van een vuurwerkshow of spectaculaire performing artiesten zoals levende standbeelden, steltenlopers die uw gasten tijdens het evenement vermaken of verwelkomen. Om uw evenement een extra dimensie te geven bestaat de mogelijkheid om de dag of avond te laten filmen door een professioneel productiebureau.
Voor meer info, neem gerust contact op.
Vergaderen
Van november t/m februari op doordeweekse dagen kunt u Beachclub The Bing afhuren en gebruiken als vergaderruimte. The Bing is dan exclusief beschikbaar voor u en uw gezelschap.
- Huur dagdeel € 175
- Huur hele dag: € 275
Vergaderarrangement 4 uur, minimaal 10 personen: € 35,70 per persoon
Vergaderarrangement 8 uur, minimaal 10 personen: € 54,90 per persoon
Bestaande uit:
- Onbeperkt Italiaanse koffie, thee, ijswater en koekjes/ chocolaatjes op tafel
- Presentatie ondersteuning en internetmogelijkheden
- Afsluiting van 1 uur met drankje/ borrel: fris, tapbier Brand pilsener, Amstel malt, huiswijn, uitloop mogelijk
- Voor combinatie met een ontbijt-, lunch-, of dinerarrangement, klik hier
Optioneel bij uw vergadering
- Energy break (o.a. vers fruit, smoothies, energy bar): € 6 per persoon
- Frisdrankronde: € 2,50 per persoon
- Borrelgarnituur: € 2,95 per persoon
- Soep met stokbrood: € 7 per persoon
- Fingerfood hapjes: € 1,25 per hapje per persoon
- Uitbreiding dranken naar verse jus d’orange, Heineken ICE COLD, Wiekse Witte (rose), port, sherry, Bacardi (lemon), Amaretto, Baileys, Passoa, Safari en Malibu: meerkosten € 6 per persoon
- Uitloop in tijd altijd mogelijk
- Voor uitbreiding met een leuke beachgame, volleybal, workshop of teambuildingsactiviteit, klik hier. Of uitbreiding met een comedy workshop, klik hier.
Yakitori stokjes, pangsit hapjes, hartige fingerfood geitenkaas, zalm, gemarineerde biefstuk met sesam, fruit smoothies en fruithapjes zoals peer met gorgonzola, aardbei met chocolade
Tot slot
- Exclusiviteit voor uw feest, activiteit of bijeenkomst is mogelijk, vraag naar de mogelijkheden.
- Uw feest, activiteit of bijeenkomst kan natuurlijk verder gecombineerd worden met onze overige arrangementen voor diner. Voor meer informatie, zie arrangementen.
- Het is altijd mogelijk om een bbq of arrangement naar eigen wens en overleg met onze chef-kok aan te passen.
- Voor een beschrijving van alle faciliteiten en de capaciteit, klik hier.
Nieuwsgierig naar verdere mogelijkheden?
Neem dan contact op of vraag naar onze brochure of kom gerust langs voor een vrijblijvende kennismaking, om de sfeer, de ambiance te proeven en te locatie te verkennen.
